SELECTION

کتاب.مقالات.پژوهش.آموزش

نقل قولی از «کیم وو چونگ»، رئیس هیات مدیره و موسس تشکیلات «دیوو» و صاحب کتاب «سنگفرش هر خیابان از طلاست» آمده است: اگر کسی به راستی از شایستگی خود، بهره گرفته و سخت کار کند، همه چیز امکان پذیر است.
هر کاری را باید کسی انجام دهد که شایستگی آن را دارد. هر چه که می خواهید انجام دهید، مجسم کنید که انجام داده اید و سپس از خرد خود بهره بگیرید؛ خواهید دید که می توانید آن کار را انجام دهید.
مردمی که منفی باف و ترسو هستند و به آسانی، همه چیز را رها می کنند، هرگز کار مهمی انجام نخواهند داد. امکانات در هر حیطه کاری، پنهان هستند و این شما هستید که باید آنها را کشف کنید.
ناامیدی و شکست حتی در نوآورانه ترین کارها به وجود می آید، ولی مهم این است که اراده کنید و پایان کار خود را در نظر بیاورید، مهم نیست آن کار چه باشد.
فرصت های بالقوه، نامحدود هستند، ولی شما بدون کار سخت نمی توانید آنها را ببینید. اگر خود را باور داشته باشید، هر کاری، شدنی است. هر کاری را با اراده انجام دهید.
عرق ریختن هنگام کار، بسیار بهتر از عرق ریختن در باشگاه است. کار به ستوه آورنده و خسته کننده، برای تندرستی زیان آور است. ولی کاری که از آن لذت می برید، انرژی بیش تری به شما می دهد.
کسی که سخت کار می کند، به هیچ ورزش دیگری نیاز ندارد. نود و نه درصد نبوغ [هوش سرشار]، بستگی به تلاش دارد و برای نابغه شدن در رشته خودتان، باید خود را غرق در کار کنید.
بکوشید در زمینه کار خود بهترین باشید؛ هرچه می خواهد باشد. برای گریز از پشیمانی، فقط یک راه وجود دارد و آن، نهایت تلاش در هر کاری است که انجام می دهید.
تلاش های تردیدآمیز، هرگز هیچ کس را به اوج نرسانده است. اگر گمان می کنید که نمی توانید کاری را انجام دهید، اگر گمان می کنید که شایستگی های انجام کاری را ندارید، پس بدانید که هرگز نمی توانید کار مهمی انجام دهید.
آنانی که می خواهند بهترین باشند، باید همه تلاش خود را بکنند. تا زمانی که همه تلاش خود را به کار می گیرید، هرگز برای شکست، سرزنش نمی شوید.
زمان مناسب برای انجام کاری، هنگامی است که هیچ کس آن کار را نمی کند یا کسان دیگر هنوز آغاز نکرده اند یا از انجام آن بازایستاده اند. همه ما باید کاری را بکنیم که باید بکنیم. دشواری ها زمانی ایجاد می شوند که کاری را که باید بکنید، نمی کنید. نشانه نادانی، آن است که بدون این که تلاشی کرده باشیم، امری را غیرممکن بدانیم.
جهان، بزرگ و چشم به راه شماست و کارهای بسیاری هست که می توانید انجام دهید. باید جاهایی را پیدا کنید که دست هیچ کس به آنها نرسیده و کارهایی را بکنید که هیچ کس تاکنون انجام نداده است.
هر کس که خود را وقف کارش کرده، هرگز شکست نخورده است. اگر تنها یک درصد شانس کامیابی در یک پروژه وجود داشته باشد، یک دارنده کسب و کار راستین، آن یک درصد را به چشم جرقه ای می نگرد تا آتشی با آن روشن کند.
رویاها، در بیش تر موارد، انسان ساز هستند. آنها منش، کار و حتی سرنوشت انسان را مهار می کنند. هنگامی که به جایی پر از ریسک و خطر وارد می شوید، به دقت، همه جوانب کار را در نظر می گیرید؛ پس به راستی، دیگر ریسکی در کار نیست.

نوشته شده در پنج‌شنبه 7 بهمن‌ماه سال 1389ساعت 11:42 توسط A.R.N نظرات (0)|
* نام و نام خانوادگی :
آدرس وب سایت :
* آدرس ایمیل:
سن :
شهر :
تلفن :
آدرس :
نحوه تماس با شما: تلفن: آدرس ایمیل
نحوه آشنایی شما با ما:
موضوع پیام:
*پیام:

فرم تماس از پارس تولز

 

ARNONLINE  

ایران مارکت سنتر 

مطمئن ترین سیستم خدمات خرید و فروش اینترنتی

 توزیع از طریق شبکه گسترده پستی

کاربران گرامی اگر در اینترنت و یا بازار به دنبال محصولی میگردید که تا بحال آن را نتوانسته اید بیابید نگران نباشید چرا که شما را به این سایت هدایت میکنیم تا از محصولات آن دیدن کنید و درخواست خود را به راحتی و مطمئن و خاطری آسوده تنها ظرف چند روز محصول خود را دریافت کنید و مبلغ کالای خود را پس از دریافت آن به مامور پست بپردازید.  کلیک کنید

بخش های اختصاصی فروشگاه